zmywarki modułowe

Małe kuchnie wymagają inteligentnych rozwiązań, dlatego coraz większą popularność zyskują kuchnie modułowe. Dzięki nim nie musisz zamawiać mebli na wymiar, by idealnie dopasować zabudowę kuchenną do wielkości pomieszczenia. Czy to samo jednak dotyczy sprzętu AGD? Oczywiście. Pora zapoznać się z możliwościami zmywarek modułowych.

Kuchnie nietypowe – na przykład takie znajdujące się na poddaszu, gdzie mamy do czynienia ze skosami, albo małe pomieszczenia w kawalerkach, nierzadko wymagają specjalnych zabiegów, jeżeli chodzi o ich funkcjonalne urządzenie. Niektórzy decydują się na droższą opcję, jaką są meble robione na wymiar, inni korzystają z gotowych rozwiązań, spośród których największą elastyczność dają im zabudowy modułowe. I o ile w takim przypadku nie ma najmniejszego problemu z zainstalowaniem piekarnika czy mikrofalówki, ponieważ możesz je umieszczać na różnych wysokościach, przy zmywarce może pojawić się problem…Może, ale nie musi, gdyż jego rozwiązaniem są właśnie zmywarki modułowe.

zmywarki modułowe

Elastyczność na najwyższym poziomie

Zmywarki modułowe występują w różnych rozmiarach, dzięki czemu nie tylko możesz dopasować ich wysokość do kuchennej zabudowy, ale również masz możliwość wyboru spośród różnych pojemności. Dzięki temu wielkość zmywarki będzie odpowiadać Twoim potrzebom. Dodatkowo takie urządzenie wcale nie musi stać na ziemi, możesz umieścić je na wybranej wysokości, a więc doskonale sprawdzi się na przykład w kuchni bez cokołów albo takiej z cokołem podwyższonym. Równocześnie jego załadunek stanie się o wiele wygodniejszy. Koniec ze schylaniem się, aby włożyć do naczynia do zmywarki.

Rozwiązania małe i duże

Wyjątkowa elastyczność to nie jedyna zaleta zmywarek modułowych. Jeżeli nie potrzebujesz pełnowymiarowych sprzętów AGD, z pewnością ucieszy Cię fakt, że zmywarki modułowe występują również w wersjach kompaktowych. Takie rozwiązanie pozwala Ci zaoszczędzić kuchenną przestrzeń, którą swobodnie możesz przeznaczyć na przykład na dodatkowe miejsce do przechowywania. To szczególnie cenne rozwiązanie w niewielkich kuchniach, gdzie liczy się każdy centymetr.

Niewielkie rozmiary – spore możliwości

Na szczęście nowoczesne zmywarki modułowe również posiadają funkcje, które umożliwiają Ci bardziej efektywne i szybsze zmywanie. Kiedy ważne jest dla Ciebie to, by zmywarka modułowa pozwalała Ci oszczędzać również czas, warto zdecydować się na taką wyposażoną w funkcję przyspieszającą zmywanie przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej efektywności czyszczenia naczyń. Takie rozwiązanie oferują na przykład zmywarki modułowe Bosch, posiadające system VarioSpeed Plus. Za naciśnięciem przycisku jesteś w stanie skrócić niemal każdy program zmywania nawet o 66%.

Zmywarka Kernau KFDW 4641 W Zmywarka Kernau KFDW 4641 W
Szerokość (cm) 45
Klasa efektywności energetycznej A++
Pojemność znamionowa (kpl.) 10
Roczne zużycie energii (kWh/rok) 211
Roczne zużycie wody (litr/rok) 3080
Klasa efektywności suszenia A
Zmywarka Amica DFM404SMG Zmywarka Amica DFM404SMG
Szerokość (cm) 44.8
Głębokość (cm) 60.4
Wysokość (cm) 84.5
Wysokość bez blatu (cm) 81.5
Waga (kg) 35.5
Klasa efektywności energetycznej A++
Zmywarka Beko DFS 05013S Zmywarka Beko DFS 05013S
Szerokość (cm) 44.8
Głębokość (cm) 60
Wysokość (cm) 85
Waga (kg) 38.1
Klasa efektywności energetycznej A+
Pojemność znamionowa (kpl.) 10
Roczne zużycie energii (kWh/rok) 237
Kliknij, by ocenić ten wpis!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *